•        

   

   

   

   

 •  

  HISTORYCZNIE NA DNIACH SŁAWNA

   

     W sobotę, podczas Dni Sławna odbył się pokaz strojów historycznych, związanych z Pomorzem. Celem konkursu, ogłoszonego przez Urząd Miasta było uświetnienie obchodów 698 rocznicy nadania praw miejskich oraz rozpowszechnienie i pogłębienie wiadomości o historii i kulturze Pomorza, w szczególności miasta Sławno. W tym roku naszą szkołę reprezentowali:

  • Jan Michalak, kl. V a

  • Anna Paczkowska, kl. V a

  • Daria Szram, kl. V b

  • Zuzanna Jóźwiak,kl. V a

  • Zuzanna Mysiorek,kl. V b

   

  Uczestnicy konkursu zaprezentowali stroje na scenie wraz z podkładem muzycznym oraz krótkim opisem charakterystyki. Jury oceniało wierność historyczną, pomysłowość, estetykę wykonania oraz wkład pracy. Wszystkie zaprezentowane stroje charakteryzowała staranność, wysoka jakość wykonania oraz wierne odwzorowanie. Jury wysoko oceniła strój prezentowany przez Zuzannę Jóźwiak, którą wyróżniono III miejscem.

  Wszyscy uczestnicy konkursu oraz opiekunowie otrzymali  nagrody od burmistrza Sławna Krzysztofa Frankensteina.

  Za udział w konkursie wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy.

   

  Link do galerii:

   

   

 •  

  Lekcja samorządności

  W ramach  programu wychowawczego uczniowie klas piątych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sławnie pod opieką Agnieszki Hennig, Magdaleny Lach i Ewy Byszewskiej podjęli się przeprowadzenia wywiadu z ciekawą osobą z terenu miasta Sławno. W dniu 07 maja br.  uczniowie spotkali się, w sławieńskim ratuszu, z burmistrzem miasta Krzysztofem Frankensteinem. Spotkanie odbyło się w sali herbowej, gdzie piątoklasistów interesowały m.in. kwestie związane z obowiązkami pełnienia funkcji burmistrza, budową nowych boisk na terenie miasta oraz marzeń i planów na przyszłość. Następnie uczniowie zostali zaproszeni do gabinetu burmistrza, gdzie mieli możliwość zasiąść na miejscu włodarza miasta, dowiadując się jednocześnie o najważniejszych wydarzeniach z historii miasta. (Rafał Szymczewski) 

   

  Link do galerii:

   

   

 •  

  Miejsko-Gminny Konkurs Języka Angielskiego

  dla uczniów klas VI szkoły podstawowej

  2014/2015

   

  W dniu 07.05.2015 roku Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Sławnie zorganizowała Miejsko-Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas VI szkoły podstawowej.

  W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z  terenu miasta oraz gminy Sławno. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test leksykalno-gramatyczny z elementami kultury krajów anglojęzycznych.

  Wyniki przedstawiają się następująco:

  I miejsce - Ludwik Turowski – SP nr 1 w Sławnie

  II miejsce - Tomasz Bernal – SP nr 3 w Sławnie i Adam Hinc – SP nr 1 w Sławnie

  III miejsce - Mateusz Knap – SP w Sławsku

   

  Prace oceniało jury w składzie: p. Celina Cieśla, p. Mirosław Niewiadomski, p. Karolina Pecka,  p. Wojciech Szokalski oraz

  p.Piotr Rogalski.

   

    Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a także wstęp bez egzaminów do euroklasy z rozszerzonym językiem angielskim w Gimnazjum Miejskim Nr 1 im. Mjr Henryka Sucharskiego w Sławnie. 

   

  Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a opiekunom dziękujemy!

    

  Organizatorzy:

  Celina Cieśla

  Mirosław Niewiadomski

   

  link do galerii:

   

   

 •  

  REGULAMIN

  SZKOLNEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO

   

  Cele konkursu:

  • Popularyzowanie wiedzy przyrodniczej wśród uczniów piątych klas szkoły podstawowej.

  • Zainteresowanie uczniów różnorodnością, bogactwem i pięknem świata przyrody.

  • Zachęcenie uczniów do samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy.

  • Wykrywanie uzdolnień wśród dzieci, inspirowanie i rozwijanie ich zainteresowań.

  • Stwarzanie uczniom możliwości do współzawodnictwa.

   

  Regulamin szkolnego konkursu przyrodniczego.

  1. Do konkursu mogą przystąpić wszyscy chętni uczniowie.

  2. Nauczyciel przyrody ogłasza termin konkursu z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

  3. Na rozwiązanie testu uczniowie mają 60 minut.

  4. Dyrektor szkoły powołuje trzyosobową komisję konkursową.

  5. Jeżeli po części pisemnej nie zostanie wyłoniony zwycięzca, przeprowadzana jest dogrywka. Uczniowie indywidualnie odpowiadają na 3 pytania. Pytania są losowane przez uczniów z puli pytań niewykorzystanych. Uczniowie odpowiadają na pytania po kolei (uczeń losuje pytanie, czyta je i po namyśle udziela odpowiedzi).

  6. Wszyscy laureaci otrzymują 6 jako ocenę cząstkową ( miejsca od I-III)

  7. Uczeń, który zajął I miejsce i uzyskałwynik co najmniej 85% maksymalnej punktacji może otrzymać ocenę celującą z przyrody w klasyfikacji rocznej.

  8. Zwycięzca i zdobywcy 2 i 3 miejsca otrzymują dyplomy za zajęcie najwyższych lokat w konkursie i nagrody rzeczowe.

   

   

 • Czytelnictwo – kwiecień 2015

         I a – 1,7

         I b – 3,0 - II miejsce

         I c – 3,2 - I miejsce

        II a – 2,5 - III miejsce

        II b – 1,4 

        III a – 1,3

        III b – 1,3

        III c – 1,2 

   

        IV a - 2,0 - II miejsce

        IV b – 4,3 -  I miejsce

        V a – 1,6

        V b – 1,8   

        VI a – 1,2

        VI b – 1,1  

 • Spotkanie z pisarką 

  Wiolettą Piasecką 

  21 kwietnia 2015 roku za sprawą Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie gościliśmy w szkole popularną bajkopisarkę panią Wiolettę Piasecką. Jak zwykle wystąpiła ona w stroju wróżki. Pisarka przygotowała dla czytelników masę atrakcji. Zabawy, konkursy z nagrodami, przedstawienie teatrzyku kukiełkowego. Pani Wioletta Piasecka opowiadała o swoich książkach, a zwłaszcza o najnowszej pt. „Zagadki piłkarskie”, która już stała się hitem wśród dzieci. Po tym interesującym spotkaniu zyskała wśród naszych uczniów nowych, wiernych czytelników. Zapraszamy do odwiedzenia galerii.             

                                                                  Link do galerii      

 •  

   

  VII WIOSENNY FESTIWAL

  TAŃCA Z "GRACJĄ"

   

  Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie po raz kolejny zorganizowała Wiosenny Festiwalu Tańca z „Gracją”. W tym roku zaproszenie przyjęło 330 tancerzy z całego Pomorza.  Na parkiecie hali widowiskowo-sportowej królowały taneczne rytmy, piękne stroje, szyk i elegancja. Instruktor  zespołu „Gracja” przywitała zespoły z Barlinka, Robunia, Pełczyc, Sławoborza, Mostkowa, Białogardu, Postomina, Sławska i Sławna. Prezentowało się 31 formacji oraz 67 par tanecznych. Na gali miał też miejsce pokaz taneczny absolwenta naszej szkoły Adriana Zielińskiego, któremu partnerowała M. Żybura z Krakowa. Największą niespodzianką wieczoru był występ Rodziców dzieci z zespołu „Gracja”. Wzbudził on ogromne emocje oraz wywołał łzy wzruszenia.

   

       Wyniki formacji tanecznych:

  • Puchar Małego Tancerza – Pasja Sławoborze, choreografia „Say something”
  • Najlepsze widowisko artystyczne – Pomer Step Junior ze Stepnicy za taniec „Tanecznym krokiem przez świat”
  • Najlepsza kompozycja tańca – Fabryka Tańca Barlinek- taniec „Viva latino”
  • Najlepsze show taneczne” - FitDance Białogard „Latin show”
  • Najlepsza etiuda taneczna – Dyg Postomino, „Asymilacja”
  • Najlepsza technika tańca – Top Dance Pełczyce „Uwięzione strachem”
  • Nowatorstwo artystyczne w tańcu „Ponad chmurami” Gracja Sławno

   

  Wyniki par tańca towarzyskiego :

  • I miejsce w tańcach latynoamerykańskich – Czesław Leuta i Aleksandra Zawiślak ( Puchar Dyrektora OSiR Sławno)

  • I miejsce w tańcach standardowych- Jan Michalak i Małgorzata Krzyżaniak oraz Jan Król i Anna Paczkowska ( Puchar Dyrektora SP nr 1 Sławno)

  • I miejsce w kombinacji tańców towarzyskich do lat 11 Jan Kłębucki i Wiktoria Rosiak ( Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej)

  • I miejsce w kombinacji tańców towarzyskich powyżej 11 lat Maciej Urban i Julia Mariak ( Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej)

  • Puchar Małego Tancerza- Paweł Kowalczyk i Wiktoria Materko

  • Puchar za grację i wdzięk – Piotr Kowalczyk i Marysia Hukała

    

   Impreza jest wspaniałą inicjatywą promocyjną naszego miasta, która z roku na rok nabiera coraz większej rangi. Funkcjonuje tu dobre partnerstwo na rzecz dobrej imprezy, mamy tu bowiem Puchar Burmistrza Miasta Sławno, Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej, Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 , Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przyjeżdżają zespoły z miast oddalonych od Sławna kilkaset kilometrów i promują nasze miasto oraz nasz festiwal w swoim środowisku lokalnym.

    

   Organizatorem jest SP nr 1, Urząd Miejski w Sławnie, OSiR.

   

   

  Link do galerii:

   

 •  

  72 rocznica powstania w getcie warszawskim

   

  Powstanie w getcie warszawskim, zorganizowane przez żydowskie, podziemne formacje zbrojne, wybuchło 19 kwietnia 1943 roku i trwało do połowy maja 1943 roku. Było pierwszą akcją zbrojną o dużej skali, podjętą przez polskie organizacje podziemne przeciwko hitlerowcom, a także pierwszym miejskim powstaniem w okupowanej Europie. Przyczyną powstania była likwidacja getta warszawskiego oraz eksterminacja jego mieszkańców, która dokonywana była w ramach podjętego przez hitlerowców planu zagłady europejskich Żydów.


  Symbolem Powstania jest żonkil -  symbol życia i  dnia, w którym środowisko żydowskie poniosło największą stratę.

   

 •  

  W dniu 10 kwietnia odbył się w naszej szkole Przegląd Piosenki Szkolnej, w którym wzięli udział uczniowie klas I – VI. Wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki poziom, a prezentowane przez nich utwory wspaniale bawiły szkolną publiczność. Jury konkursowe wyróżniło czterech wykonawców, którzy reprezentowali naszą szkołę w Miejskim Przeglądzie Piosenki. Wyróżnionymi wokalistami zostały: Oliwia Hennig z klasy III b, Nela Mariak z klasy V a, Agnieszka Stach z klasy V b oraz  szkolny zespół „Kornelki”. Nagrodę publiczności zdobyła Patrycja Gorczyńska z klasy V b.

  Nasze wokalistki godnie reprezentowały szkołę w konkursie miejskim, co potwierdziły osiągniętymi sukcesami. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się: Oliwia Hennig i Nela Mariak oraz zespół „Kornelki”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

   

  Link do galerii:

 •  

   

  Powiatowy konkurs klas III

  "Znam swój kraj"

  W dniu 26 marca uczniowie klas III naszej szkoły w składzie: Oliwia Hennig, Katarzyna Galik i Mikołaj Sielecki wzięli udział w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Polsce „Znam swój kraj”, który odbył się w SP 3 w Darłowie. Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi i zostali laureatami, zdobywając III miejsce.

   

 •  

  Szkolna gazetka „KUJONEK” w internecie!!!!

   

  Z przyjemnością informujemy, że właśnie ukazał się 1. numer internetowego wydania naszej szkolnej gazetki „Kujonek”. Dzięki platformie Junior Media możemy publikację naszą przedstawić dużej rzeszy czytelników. Zapraszamy do lektury !!!! Szukajcie nas: www.juniormedia.pl , wpiszcie w okienku tytuł „Kujonek”

  i z listy województw wybierzcie zachodniopomorskie

  (ponieważ więcej gazetek nosi ten sam tytuł). Życzymy miłej lektury.

   

  Zespół redakcyjny z opiekunem panią Katarzyną Bryndal.

   

    kliknij Kujonek.pdf

   

   

 •  

   

  Organizacja roku szkolnego 2014/2015

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego

  1 września 2014 r.

  Zimowa przerwa świąteczna

  22-31 grudnia 2014 r.

  Ferie zimowe

  19 stycznia-1 lutego 2015 r.

  Sprawdzian klas VI

  1 kwietnia 2015 r.

  Wiosenna przerwa świąteczna

  2 kwietnia – 7 kwietnia 2015 r.

  Dodatkowe dni wolne od zajęć edukacyjnych

  10 listopada 2014 r. (poniedziałek)

  2 stycznia 2015 r. (piątek)

  5 stycznia 2015 r. (poniedziałek)

  1 kwietnia 2015 r. (środa)

  5 czerwca 2015 r. (piątek)

  Zakończenie rocznych zajęć edukacyjnych

  26 czerwca 2015 r.

   

 •      ZBIÓRKA MAKULATURY

   

  W ubiegłym roku szkolnym zebraliśmy łącznie  8002 kg makulatury, a w I semestrze tego roku szkolnego mamy już 5200 kg. Ciekawe czy pobijemy wynik z zeszłego roku?

   

  KLASA

  I SEMESTR

  II SEMESTR

  RAZEM

  I a

  160

     

  I b

  580

     

  I c

  960

     

  II a

  200

   

   

  II b

  300

     

  III a

  200

     

  III b

  230

     

  III c

  290

     

  IV a

  320

     

  IV b

  850

     

  V a

  150

     

  V b

  600

     

  VI a

  210

     

  VI b

  150

     

  Razem

  5200

     
   
 •  

  ZARZĄDZENIE NR 9/2014/2015

  DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO  W SŁAWNIE

  z dnia  26  lutego 2015 r.

   

  w sprawie:

  wprowadzenia procedury dotyczącej bezpieczeństwa i higieny w Szkole Podstawowej Nr 1: „Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy w szkole”.

  Na podstawie :

  • art. 39 ust.1 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty ( Dz. U z 2004 r. Nr

         256, poz. 2572 z późn. zm. );

  • rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach ( Dz.U. z 2003 r. Nr 6 poz. 69 ze zm.)

    

  zarządzam, co następuje

  §1

  Wprowadza się procedurę „Postępowanie w przypadku stwierdzenia wszawicy w szkole” w brzmieniu ustalonym w Załączniku nr 1 do niniejszego Zarządzenia. 

  §2

  1. Zobowiązuje się wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej Nr 1 im. 

     Kornela Makuszyńskiego w Sławnie do zapoznania się z treścią procedury.

   

  2.Zobowiązuje się nauczycieli i wychowawców do zapoznania rodziców dzieci

    uczęszczających do szkoły  z treścią procedury.

  §3

  Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

   

             Załącznik 1

  do Zarządzenia 9 / 2014

  z dnia 26 lutego 2014 r.

  Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1

   

  Procedura

  postępowania w przypadku stwierdzenia wszawicy w szkole

  Podstawa prawna:

  Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2003  Nr 6, poz. 69 z późn. zm.), ustawa o systemie oświaty z dnia 7 września 1991 r. art. 39 ust.1 pkt 3.

   

  Cel procedury

  Procedura ma zapewnić higieniczne warunki pobytu dzieci w szkole oraz chronić przed rozprzestrzenieniem się wszawicy w placówce.

   

  Zakres procedury

  Procedura dotyczy postępowania w przypadku stwierdzenia wszawicy w szkole.

   

  Uczestnicy postępowania – zakres odpowiedzialności

  1. Rodzice (opiekunowie prawni): muszą mieć świadomość konieczności monitorowania na bieżąco czystości skóry głowy własnego dziecka.
  2. Nauczyciele: zobowiązani są do natychmiastowego zgłaszania dyrektorowi szkoły sygnałów dotyczących pojawienia się wszawicy w placówce.
  3. Pracownicy obsługi: winni zgłosić swoje podejrzenia, co do wystąpienia wszawicy w danej grupie, klasie nauczycielowi, bądź dyrektorowi.

   

  Sposób prezentacji procedur

  1. Umieszczenie treści dokumentu na stronie internetowej szkoły.
  2. Zapoznanie rodziców z obowiązującymi w placówce procedurami na zebraniach z rodzicami.
  3. Zapoznanie wszystkich pracowników szkoły z treścią procedur.

   

  Tryb dokonywania zmian w procedurze

  1. Wszelkich zmian w opracowanej procedurze może dokonać z własnej inicjatywy lub na wniosek rady pedagogicznej dyrektor placówki. Wnioskodawcą zmian może być również rada rodziców.
  2. Proponowane zmiany nie mogą być sprzeczne z prawem.
  3. Zasady wchodzą w życie z dniem: 26.02.2014 r.

   

  Opis procedury

  Zgoda rodziców na objęcie dziecka opieką (w tym również opieką zdrowotną przez pielęgniarkę) jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na dokonanie w przypadku uzasadnionym przeglądu czystości skóry głowy dziecka.

  1. Dyrektor szkoły zarządza dokonanie przez pielęgniarkę kontroli czystości skóry głowy wszystkich dzieci w grupie, klasie, z zachowaniem zasady intymności (kontrola indywidualna  w wydzielonym pomieszczeniu).
  2. Pielęgniarka  zawiadamia rodziców dzieci, u których stwierdzono wszawicę o konieczności podjęcia niezwłocznie zabiegów higienicznych skóry głowy. W razie potrzeby instruuje rodziców o sposobie działań, informuje też o konieczności poddania się kuracji wszystkich domowników i monitoruje skuteczność działań, jednocześnie informuje dyrektora szkoły o wynikach kontroli i skali zjawiska.
  3. Dyrektor lub upoważniona osoba (nauczyciel) informuje wszystkich rodziców o stwierdzeniu wszawicy w grupie, klasie dzieci, z zaleceniem codziennej kontroli czystości głowy dziecka oraz czystości głów domowników.
  4. W przypadku, gdy rodzice zgłoszą trudności w przeprowadzeniu kuracji (np. brak środków na zakup preparatu), dyrektor szkoły we współpracy z ośrodkiem pomocy społecznej, udzielają rodzicom lub opiekunom niezbędnej pomocy.
  5. Pielęgniarka  po upływie 7 -10 dni kontroluje stan czystości skóry głowy dzieci po przeprowadzonych zabiegach higienicznych przez rodziców.
  6. W sytuacji stwierdzenia nieskuteczności zalecanych działań, pielęgniarka zawiadamia o tym dyrektora szkoły w celu podjęcia bardziej radykalnych kroków (zawiadomienie ośrodka pomocy społecznej o konieczności wzmożenia nadzoru nad realizacją funkcji opiekuńczych przez rodziców dziecka oraz udzielenia potrzebnego wsparcia).

   

 • Pamiętamy!

   

  W niedzielę, 1 marca, po raz kolejny upamiętnimy Dzień Żołnierzy Wyklętych. W 1945 roku utworzyli Oni powojenne, zbrojne podziemie, walcząc o wolną i demokratyczną Polskę, która pozostała pod sowiecką okupacją. W latach 1945 – 1956 w podziemnym Wojsku Polskim walczyło ponad 150 tys. żołnierzy. Wielu oddało życie w walce lub zostało uwięzionych w komunistycznych więzieniach. Fałszywie oskarżeni, ginęli rozstrzeliwani i składani w nieoznaczonych grobach.

  Do dziś wielu nie odnaleziono.

  Cześć Ich pamięci!

 •  

   

  Konkurs kaligraficzny klas I

   

  Tuż przed feriami odbył się konkurs kaligraficzny dla uczniów klas I. Aby zakwalifikować sie do etapu szkolnego trzeba było najpierw pokonać rywali w swojej klasie i wykazać się umiejętnością pisania estetycznego, bezbłędnego i kształtnego. 12 zwycięzców (po 4 z klasy) przepisywało tekst bez użycia gumki w czasie 45 minut. Komisja konkursowa wyłoniła 3 najlepsze prace, które należą do:

  Hani Krukowskiej - I miejsce

  Amelki Sikorskiej - II miejsce

  Oliwiera Nowaczyka - III miejsce.

  Wszystkim uczestnikom gratulujemy staranności i umiejętności pięknego pisania.

   

   

   

 •  

  "Nie pal przy mnie, proszę"

   

  „Znajdź właściwe rozwiązanie”

   

        Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Sławnie w roku szkolnym 2014/2015 przystąpiła do V edycji programu profilaktyki antynikotynowej.  Organizatorem programu jest Główny Inspektor Sanitarny i Państwowa Inspekcja Sanitarna WSSE i PSSE.
       Program profilaktyki pt. „Nie pal przy mnie, proszę”  skierowany jest do uczniów kl. I – III. Celem programu jest: zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie tytoniu, zwiększenie wiedzy w zakresie odpowiedzialności za swoje zdrowie oraz kształtowanie postaw asertywnych.

     Program profilaktyki pt. „Znajdź właściwe rozwiązanie” skierowany jest do uczniów kl. IV – VI. Celem programu jest: zapobieganie palenia tytoniu wśród młodzieży szkolnej, zwiększenie wiedzy w zakresie szkodliwości dymu tytoniowego, dbanie o zdrowie własne i swoich bliskich, kształtowanie postaw asertywnych związanych z unikaniem czynnego i biernego palenia tytoniu.

    Realizatorem programu w szkole są: wychowawcy, nauczyciele, pedagog szkolny i pielęgniarka szkolna.
   

   

 •  

  PRYMUSI I SEMESTRU

  2014/2015

  Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników i liczymy na to, że grono uczniów wyróżniających się w nauce będzie się powiększać.

  Powodzenia w II semestrze!

   

  Klasa I a

  Vanessa Superson-Dudzińska

  Amelia Mikinka

  Klasa I b

  Hanna Krukowska

  Hanna Miranowicz

  Wiktoria Szokalska

  Miłosz Włodarczyk

  Klasa I c

  Miłosz Dudko

  Amelia Flisikowska

  Antonina Maj

  Oliwier Nowaczyk

  Julia Pawlak

  Natalia Sulikowska

  Wiktoria Ziółkowska

  Klasa II a

  Agata Jeż

  Agata Myślińska

  Klasa II b

  Anna Halbina

  Roksana Wasik

  Klasa III a

  Aleksandra Kowalska

  Aleksandra Poręba

  Patrycja Ratkowska

  Klasa III b

  Karolina Gajda

  Katarzyna Galik

  Oliwia Hennig

  Oliwia Holc

  Klasa III c

  Weronika Marsula

  Klaudia Krzymińska

  Klasa IV a

  Hanna Lińska

  Martyna Malek

  Natalia Rondzio

  Amelia Hinc

  Klasa IV b

  Oliwia Mutka

  Natalia Fedoruk

  Maja Kos

  Michalina Sadowska

  Mikołaj Cichocki

  Klasa V a

  Anna Paczkowska

  Mikołaj Supieta

  Nela Mariak

  Zuzanna Jóźwiak

  Klasa V b

  Zuzanna Mysiorek

  Patrycja Gorczyńska

  Agnieszka Stach

  Klasa VI a

  Julia Pitus

   

   

 • Czytelnictwo – I semestr 2014/15

   

        I a – 10,0 – III miejsce

        I b – 12,6 – I miejsce

        I c – 9,1

        II a – 8,8

        II b – 7,3

        III a – 6,9

        III b – 10,9 – II miejsce

        III c – 7,6

        IV a – 6,5 – I miejsce

        IV b – 4,7 –najsłabiej

        V a – 5,3

        V b – 6,0 – II miejsce

        VI a – 5,1

        VI b – 5,8  

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
  ul. Kossaka 31
  76-100 Sławno
 • 059 810 38 27

Galeria zdjęć