• Uwaga!!!

   W tym tygodniu (23-27.04) odwołane są wszystkie zajęcia taneczne

   z powodu choroby instruktora.

  • SZKOLNY KONKURS

   JĘZYKA POLSKIEGO

   KLAS IV

    

   28 marca 2018 r. odbył się szkolny Konkurs Języka Polskiego klas IV, a oto wyniki zmagań uczniów.

    

   I miejsce Igor Skoneczny – kl. IV c

   II miejsce Vanessa Dudzińska-Superson – kl. IV b

   III miejsce Hanna Miranowicz – kl. IV c i Julia Pawlak – kl. IV a

    

   GRATULUJEMY!

   I. Pieńkos-Supieta

  • - Obrazek 1

   ZESTAWIENIE ZBIÓRKI MAKULATURY ZA MIESIĄC MARZEC

    

    

   Lp.

   Nazwisko i imię ucznia

   Klasa

   Ilość makulatury

   1.

   Ostrowska Karolina

   VI b

   130 kg

   2.

   Popczyk Adam

   IV c

    120 kg

   3.

   Sienkiewicz Oskar

   VI a

   90 kg

   4.

   Michalik Antonina

   III b

   80 kg

   5.

   Szklany Kamil

   III b

   70 kg

   6.

   Legierska Natalia

   VI b

    60 kg

   7.

   Wieczorek Joanna

   V a

   50 kg

   8.

   Gorczyńska Michalina

   I b

   40 kg

   9.

   Czesnowski Maciej

   I a

    30 kg

   10.

   Lis Sebastian

   III a

    30 kg

   11.

   Poręba Aleksandra

   VI a

   20 kg

   12.

   Poręba Michał

   VII a

   20 kg

  •  

    

    

   „MASTER OF SPELLING”

    

   Dnia 23.03.2018r. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Sławnie zorganizowała Szkolny Konkurs Języka Angielskiego Master of Spelling dla uczniów klas III. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością alfabetu oraz umiejętnością zapisywania przeliterowanych lub w całości usłyszanych słów.

    

                Mistrzami literowania zostały:

    

   I miejsce

   Barbara Pominkiewicz, kl. III c

   II miejsce

   Maria Pominkiewicz oraz Maja Majewska, kl. III c

   III miejsce

   Maja Kinczel, kl. III b

   Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

    

   Celina Cieśla

   Mirosław Niewiadomski

    

  •    - Obrazek 1

       W czwartek odbyły się warsztaty genealogiczno – historyczne przeprowadzone przez Zachodniopomorskie Towarzystwo Genealogiczne „ Pomerania”. Warsztaty były jedną z nagród w wojewódzkim konkursie historycznym, którego I laureatką została uczennica klasy VII Natalia Fedoruk.

      W pierwszej części spotkania uczniowie mogli wysłuchać ciekawych informacji na temat historii rodów opowiedzianych przez prezesa „Pomeranii”, pana Wojciecha Wilskiego. Następnie głos zabrał Jerzy Mużyło, prezes Stowarzyszenia Kresów Wschodnich – Dziedzictwo i Pamięć, który opowiedział o wojennych losach swojej rodziny na Wołyniu oraz o działalności stowarzyszenia. Ojciec pana Jerzego, żołnierz AK - Antoni Mużyło, w czerwcu 1943 roku brał udział w organizacji i obronie wsi Pańska Dolina, nieopodal Łucka. Warto wspomnieć, że jego towarzyszami walki w Pańskiej Dolinie byli Józef i Antoni Cybulscy, którzy po wojnie zamieszkali w Sławnie. To właśnie ich losy opisała w swojej pracy uczennica Łucja Łysiak, prawnuczka Józefa Cybulskiego. Zbieg okoliczności sprawił, że praca Łucji dotarła do pana Jerzego Mużyło, który zainicjował spotkanie z rodziną państwa Łysiak podczas wręczenia nagród w Archiwum Państwowym w Szczecinie.

      Jerzy Mużyło uświadomił młodzieży, jak ważna jest pamięć o przodkach oraz pamięć o ofiarach Wołynia.

   W ostatniej części spotkania, podczas zajęć przeprowadzonych przez pracownika Archiwum Państwowego w Koszalinie, uczniowie mogli w praktyce dotknąć zagadnień genealogicznych,. Całości wydarzenia patronowała dyrektor szkoły Anna Hruzd, która na zakończenie spotkania podziękowała gościom za zaangażowanie w organizację warsztatów.

   Link do galerii:

    - Obrazek 2

  • - Obrazek 1

   Dbamy o swoje zdrowie. Uczniowie przez cały tydzień  wzbogacali swoją wiedzę o zdrowym stylu życia. W piątek na koniec cyklu zajęć  samodzielnie przygotowali koktajle mleczno-owocowe  z bananów, ananasa, mango i gruszek. Oczywiście najpierw  przypomnieliśmy sobie, jak wielką rolę odgrywają w naszym codziennym jadłospisie owoce i niezastąpione produkty  mleczne.  Potem dzieci samodzielnie obrały i pokroiły owoce  na talerzyki. Wrzucały do dzbanka i zalewały jogurtem lub kefirem. Wszystko to z pomocą wychowawcy zmiksowano blenderem.  Wszystkim bardzo smakował koktajl.

   Święto dziewczynek.  Pani Kasia opowiedziała skąd wzięło się to święto. Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca. Pełna nazwa tego święta brzmi: Międzynarodowy Dzień Kobiet. W tym dniu mężczyźni wręczają kobietom kwiaty i drobne podarunki. Należy pamiętać, że kobiety zasługują na szacunek i życzliwość każdego dnia, nie tylko 8 marca! Ciekawostka: W Tunezji Święto Kobiet obchodzone jest 13 sierpnia.  Dzieci  robiły  kwiaty z kolorowego papieru.  Chłopcy  złożyli życzenia swoim koleżankom, wręczając słodkości i kwiaty.  Wszystkiego najlepszego drogie Panie!

    

   Sławno moje miasto. Pod takim hasłem cały tydzień na świetlicy odbywały się zajęcia. Dzieci  poznały historię Sławna, określały położenie na mapie Polski. Swobodnie wypowiadały się na temat: „Co poleciłyby turystom do zwiedzania w naszym mieście?” Oglądały pocztówki, albumy i filmy, układały puzzle związane ze Sławnem. Jako prace plastyczne  wykonały herb miasta oraz  gazetkę na temat zabytków i ciekawych miejsc. Cykl zajęć zakończono quizem pod hasłem – „Czy znasz miasto w którym mieszkasz?” Wyróżnione   dzieci otrzymały dyplomy i słodkości.

    

    

   21 marca 2018r. do  świetlicy szkolnej zawitała wiosna. Wszystkie dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne, które potem stały się dekoracją wiosenną. Tego dnia uczniowie wybrali się także na spacer, w poszukiwaniu wiosny poza salą świetlicy. Znaleziono niezbite dowody na jej przyjście: pierwsze pąki na drzewach, głośno śpiewające ptaki oraz kwitnące krokusy. Uczniowie dowiedzieli się, które  wiosenne kwiaty są pod ochroną i  nie wolno ich  zrywać.

   Przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych.   Przez ostatni tydzień poznawaliśmy tradycje i zwyczaje świąteczne. Dbając o zachowanie tradycji Świąt Wielkanocnych w świetlicy dzieci z wielką ochotą zajęły się malowaniem kwiatów, zajączków, pisanek i  koszyczków wielkanocnych, które stały się ozdobą świetlicy i korytarza. W ostatnim dniu przed wiosennymi feriami dzieci  słuchały  zagadek i rymowanek. Odbył się krótki quiz o świętach. Dzieci czekała też niespodzianka: wielkanocny zajączek ukrył dla nich czekoladowe jajeczka.  Uczniowie udali  się na dwór w poszukiwaniu łakoci. Szukanie czekoladowych jajeczek sprawiło im dużo radości. Zajączka dzieci na podwórku niestety nie spotkały, ale słodkości udało się znaleźć każdemu.                           

   Link do galerii:

    - Obrazek 2

    

  • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

   Rozstrzygnięto konkurs plastyczny organizowany przez Fundację Dziedzictwo i Urząd Miejski w Sławnie. Dotyczył on przygotowania ilustracji do nowego wydania Legend Powiatu Sławieńskiego. Komisja przyznała nagrodę główną oraz wyróżnienia.
   I miejsce – Weronika Sarosiek z Zespołu Szkół im. J.H. Dąbrowskiego w Sławnie – praca pt. „Siwek o trzech nogach” 
   Wyróżnienia dla uczniów naszej szkoły:
   - Maja Majewska – „Zaczarowany kot z Malechowa” 
   - Milena Kaliszczak – „Wigilia w kościele”, „Uzdrawiające źródełko przy Świętej Górze” 
   - Antonina Maj – „Cudowny ratunek przed Wilkami” 
   - Anna Halbina – „Siwek o trzech nogach” 
   - Nina Stachowicz – „Krzyż na niebie” 
   - Weronika Dudzińska-Superson – „Zaczarowany kot z Malechowa”. Gratulujemy i zapraszamy do galerii.
   Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - Obrazek 1

  •  

    

    

    

   LAUREATKI

   KONKURSU

   RECYTATORSKIEGO

   W czwartek dnia 1 marca w Sławińskim Domu Kultury odbył się miejski etap  Małego Konkursu Recytatorskiego ARA. Młodzi recytatorzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. Ostatecznie komisja wybrała trzy uczestniczki, które będą reprezentowały nasze miasto w etapie powiatowym tego konkursu. Są to:

   Maria Pominkiewicz

   Julia Mariak

   Hanna Lińska

   Serdecznie gratulujemy i zyczymy suksesów w etapie powiatowym.

    

    - Obrazek 1

  • - Obrazek 1

   ZESTAWIENIE ZBIÓRKI MAKULATURY ZA MIESIĄC LUTY

    

    

   Lp.

   Nazwisko i imię ucznia

   Klasa

   Ilość makulatury

   1.

   Cichocki Mikołaj

   VII b

   500 kg

   2.

   Ostrowska Karolina

   VI b

   180 kg

   3.

   Ratkowska Patrycja

   VI b

   160 kg

   4.

   Popczyk Adam

   IV c

    150 kg

   5.

   Myślińska Agata

   V a

    140 kg

   6.

   Czesnowski Maciej

   I a

    100 kg

   7.

   Lis Sebastian

   III a

    90 kg

   8.

   Legierska Natalia

   VI b

    70 kg

   9.

   Mallek Filip

   III c

    60 kg

   10.

   Kownacka Dominika

   I a

   55 kg

   11.

   Szklany Kamil

   III b

   50 kg

   12.

   Janus Maja

   VII a

   30 kg

   13.

   Maj Antonina

   IV a

   20 kg

    

    

  • KONKURS ORTOGRAFICZNY

   KLAS IV 

            19.02.2018 r. odbył się szkolny konkurs ortograficzny klas IV, w którym udział

   wzięło 12 uczniów. A oto wyniki:

   •  I miejsce       JULIA PAWLAK - IVa
   • II miejsce      WIKTORIA  ZIÓŁKOWSKA-IVa
   • III miejsce    ZUZANNA  ŁUCZAK - IVa

    

                                           GRATULUJEMY!!!

  •  

   BIEG PO ZDROWIE

   Nasza szkoła w bieżącym roku  bierze udział w programie antynikotynowej edukacji zdrowotnej „Bieg po zdrowie” przeznaczonym dla uczniów klas IV. Według badań HBSC z 2014 roku okres krytyczny, kiedy uczniowie próbują różnych używek, przypada na wiek 9-10 lat. Dlatego program ma na celu przede wszystkim opóźnianie i zapobiegnie inicjacji tytoniowej wśród dzieci i młodzieży. Jest on źródłem rzetelnej wiedzy na temat problematyki palenia tytoniu, ukazuje korzyści wynikające z niepalenia papierosów, czyni to zjawisko mniej pożądanym i mniej akceptowalnym.

   Atrakcyjna forma programu sprzyja wzmacnianiu poczucia własnej wartości u uczniów, którzy podczas cyklu zajęć będą m.in. dyskutować, wymieniać doświadczenia, spostrzeżenia, refleksje i pomysły oraz liczyć koszty palenia papierosów.

  • - Obrazek 1

  • MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

   15.02.2018 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów: SP1 Sławno, SP w Darłowie, SP w Warszkowie, SP w Niemiecy i SP w Postominie.

   Mecze rozegrano w 2 grupach systemem "każdy z każdym". Reprezentacja SP1 Sławno po wygranej w swojej grupie oraz świetnym finale zdobyła 1 miejsce oraz prawo do reprezentowania naszego powiatu w zawodach regionalnych.

   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   Skład reprezentacji SP1 w Sławnie: Aleksandra Kowalska, Dagmara Bajtek, Natalia Sulikowska, Hanna Miranowicz, Oliwia Hennig, Agata Myślińska, Nina Stachowicz, Julia Mariak, Patrycja Borek, Natalia Larwińska, Karolina Ostrowska, Weronika Strzyżewska i Natalia Smyczkiewicz.

    - Obrazek 1

    - Obrazek 2

    

  • PRZYGODA W TEATRZE

    - Obrazek 1 - Obrazek 2 - Obrazek 3

   Emotikonus, Sam-Dzung to imiona głównych postaci spektaklu „Wirus Świrus i cała reszta”, na który kl. IVa, IVb, IVc udały się 14.02.2018 r. do Teatru Bałtyckiego w Koszalinie. Uczniowie na ok. dwie godziny wniknęli do świata telefonu komórkowego znanego im na co dzięń jedynie z zewnątrz i towarzyszyli postaciom w pokonywaniu trudności oraz niebezpiecznych zdarzeń, jakie wyniknęły po wproszeniu się na bal podstępnego i okrutnego Wirusa.

   Przedstawienie pozwoliło dzieciom dostrzec różne zagrożenia płynące z nieograniczonego korzystania z telefonów komórkowych, a także, jak wiele tracą, ograniczając się tylko do świata wirtualnego. Spektakl również przypomniał i utwierdził uczniów, że przyjaźń, miłość i gotowość do poświęceń to wartości, dzięki którym można pokonać zło tego świata.

   Oprócz aspektów edukacyjnych, ogromną pochwałę uczniowie przyznali spektaklowi za wielobarwne stroje aktorów, pięknie wyśpiewane piosenki, a przede wszystkim za to, iż mogli oni momentami uczestniczyć w przygodach kreowanych na scenie.

   Opiekunami podczas wyjazdu byli nauczyciele: M. Sadowska, G. Buczkowski i I. Pieńkos-Supieta.

   I. Pieńkos-Supieta

    - Obrazek 4

    - Obrazek 5

  • SUKCES OLIWII I AGATY

    - Obrazek 1

   13.02.2018 w Białogardzie odbył się turniej regionalny Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt. W zawodach brali udział mistrzowie powiatów: SP1 Sławno, SP Kościernica, SP Parsęcko, SP7 Koszalin, SP Sucha Koszalińska.

   Po świetnej grze Oliwia Hennig i Agata Myślińska z SP1 w Sławnie zdobyły 1 miejsce oraz prawo reprezentowania naszego regionu w zawodach wojewódzkich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • - Obrazek 1

   Pomagajmy ptakom przetrwać zimę. Pod takim hasłem w pierwszym tygodniu lutego prowadzone były liczne zajęcia świetlicowe. Dzieci dowiedziały się, które gatunki ptaków odlatują na zimę do ciepłych krajów, a które z nami zostają. W jaki sposób możemy pomagać ptakom zimującym w Polsce oraz jakich kolorów należy użyć, by właściwie pokolorować dany gatunek ptaka. Kolorowanki z poszczególnymi gatunkami ptaków pozwoliły nam na świetną zabawę. Zastosowane techniki pracy kolorowania, wycinania i wyklejania  czyniły prace dzieci ciekawymi. Pogoda sprzyja ptakom, dlatego też nie ma potrzeby ich dokarmiania. Pamiętamy, że ptasie stołówki organizujemy wtedy,  gdy zwierzęta nie mogą znaleźć dla siebie pożywienia  - w przeciwnym razie możemy im zaszkodzić.

   Zimowe szaleństwa. Od dłuższego czasu dzieci z utęsknieniem wypatrywały śniegu. Tegoroczna zima niestety płatała nam figle. Na początku lutego  spadł długo oczekiwany śnieg. Dzieci na świetlicy wraz z wychowawcą korzystając z uroku zimy, udały się na górkę. Tam wszyscy oddawali się białemu szaleństwu- zjeżdżając na sankach. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała zimowym igraszkom. Z rumieńcami i uśmiechem na twarzach dzieci wróciły do świetlicy. Zabawy na śniegu dostarczyły  uczestnikom wielu radości.

   W Walentynki uczniowie  przebywający tego dnia w świetlicy szkolnej rozwiązując krzyżówkę dowiedzieli się jakie święto obchodzimy w tym dniu. Wspólnie z wychowawcą rozmawiali o tym, skąd wzięło się to święto, że niekoniecznie jest ono wyłącznie dniem zakochanych. To również dobra okazja, by podziękować swojej koleżance, mamie, tacie, dziadkom lub wujostwu za to, że są blisko nas i wnoszą szczęście oraz radość do naszego życia. To doskonała okazja do integracji uczniów ze świetlicy, umacniania więzów koleżeńskich i rozwijania umiejętności wyrażania swoich emocji. Na przekór często zbyt komercyjnemu charakterowi tego dnia, nasze dzieci ozdobiły piernikowe serca i podarowały je najbliższej sercu osobie. Dzięki czemu przekazywane uczucia nabrały jeszcze bardziej osobistych treści.

   Wolontariusze z Jedyneczki wraz z opiekunką Anną Król w dniu 16. lutego  zawitali do  naszej  świetlicy. Opowiedzieli  o wolontariacie  funkcjonującym w naszej szkole. Dowiedzieliśmy się, że wolontariat może być świetnym sposobem na samorealizację, poznawanie świata i ludzi. Poświęca się swój czas za darmo, ale można zdobyć wiele ciekawych doświadczeń. Dzieci dowiedziały się  również, jakie kryteria trzeba spełnić by zostać wolontariuszem oraz jakie akcje w ciągu roku zostały zorganizowane. Na koniec spotkania  odbył się quiz  związany  z wolontariatem. Dzieci podziękowały za wspaniałą lekcję  wrażliwości na potrzeby innych.

    

   Link do galerii:

    - Obrazek 2

  • - Obrazek 1

  • - Obrazek 1

   X Karnawałowy Festiwal Tańca z „Gracją” w tym roku obchodził swój jubileusz. Gala tańca przyciągnęła do miasta wielu tancerzy z całego Pomorza. W Festiwalu udział wzięły m.in. takie zespoły jak Fit Dance Białogard, AKTT Szczecin, Pasja Sławoborze, Euforia Sławsko, Show Dance Białogard, Fabryka Tańca Barlinek oraz sławieńskie grupy taneczne: Gracja Disco, Gracja Towarzyska, Finezja Towarzyska oraz Finezja Modern. 

   Festiwal wspólnie otworzyli: pani dyrektor Anna Hruzd, Krzysztof Frankenstein – burmistrz Sławna oraz Robert Stępień - Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty. Właśnie z  okazji jubileuszu 10-lecia istnienia zespołu „Gracja”, burmistrz Sławna złożył na ręce pani Ani Marciniak – Zielińskiej okolicznościowy grawerton z podziękowaniem za godne reprezentowanie Sławna poza granicami miasta i życzeniami wszelkiej pomyślności w dalszej pracy z dziećmi. Następnie pomysłodawczyni imprezy przywitała wszystkich tancerzy, którzy zaprezentowali się przed licznie zgromadzoną tego dnia publicznością. Na parkiecie królowały rytmy taneczne, piękne, stroje, szyk i elegancja. Między występami, widowiskowe pokazy akrobatyczne prezentował duet specjalny tego wieczoru -  Delfina i Bartek – zwycięzcy 5. edycji programu Mam Talent. Po przeszło trzygodzinnych występach wszyscy uczestnicy otrzymali jubileuszowe złote medale.

   Ponadto sędziowie postanowili wyróżnić grupy taneczne i zawodników, przyznając okolicznościowe puchary. 

    

   Zwycięzcy Festiwalu:

    

   W kombinacji tańców powyżej lat 12 zwyciężyły pary:

   • I miejsce: Nikita Kardasz i Nikola Budzyńska- Szczecin oraz Eryk Bednarczyk i Anna Paczkowska Sławno
   • II miejsce: Kajetan Wojciechowski i Katarzyna Owczarska – Białogard
   • III miejsce Bartosz Kostrzewiński i Natalia Larwińska Sławno.

    

   W kombinacji tańców 10-12 lat zwyciężyły pary:

   • I miejsce: Barbara Pominkiewicz i Oliwier Kusznerczuk oraz Maria Pominkiewicz i Arkadiusz Fedoruk Sławno
   • II miejsce: Urszula Wanago i Arkadiusz Fedoruk Sławno
   • III miejsce: Aleksandra Chamarczuk i Jakub Pszczoła.

    

   W kombinacji tańców do lat 10:

   • I miejsce - Dominika Kownacka i Jakub Kozłowski- Sławno
   • II miejsce - Wiktoria Strychanowska i Błażej Kamiński –Sławoborze
   • III miejsce - Anna Mielniczek i Jakub Jurczyk Sławno

    

   Publiczność wybrała następujące pary: Wiktoria Hetmańska i Julian Sosińska, Michalina Mystek i Paweł Kowalczyk oraz Anna Tomaszewska i Jakub Rosiak.

    

   W bloku formacji tanecznych zwyciężyły następujące zespoły:

    

   • w kategorii najlepsza technika tańca zwyciężył zespół Fabryka Tańca Barlinek, choreografia pt. "Rendez -vous"
   • w kategorii najlepsza etiuda taneczna puchar otrzymał zespół "Finezja" za choreografię pt. "Brasil"
   • w kategorii najlepsza kompozycja tańca puchar zabrał ze sobą zespół "FitDance " z Białogardu za taniec pt. "Footlose"
   • w kategorii najlepsze widowisko taneczne najlepszy okazał się zespół "Gracja" , choreografia "Mumie",
   • w kategorii gracja i wdzięk zespołu najwięcej punktów otrzymał zespół "Finezja" za taniec pt. "Blue energy",
   • w kategorii nowatorstwo artystyczne w tańcu I miejsce przyznano zespołowi "Happy dance" za taniec zatytułowany " Pomocna dłoń",
   • w kategorii najlepsza choreografia zwyciężył zespół "Gracja" - taniec pt. " Przebudzenie"
   • w kategorii najlepsze show taneczne I miejsce otrzymał zespół za choreografię "Cyrk"


   Nagrody specjalne, otrzymały zespoły:

   • "Show Dance" za choreografię "Powiedz tak"
   • "Euforia" za choreografię "Superbohaterki"
   • "Finezja" za choreografię "Tunder"
     

    Na koniec wszyscy tancerze wspólnie odtańczyli na parkiecie układ do piosenki „Despacito”, a jubileuszowy taniec wykonali Krzysztof Frankenstein i Anna Marciniak-Zielińska. Był to niezwykły wieczór pełen piękna, elegancji i gracji. Za organizację tej wyjątkowej imprezy należy podziękować rodzicom dzieci i sponsorom, którzy zapewnili profesjonalną i przepiękną oprawę całego festiwalu.

    

   https://www.youtube.com/watch?v=MRDgwxAHcSU

   https://szczecin.tvp.pl/35981488/120218

   Link do galerii:

    - Obrazek 2

  • POROZMAWIAJMY O ZDROWIU

   I INNYCH ZAGROOŻENIACH

   We współpracy Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Komendy Wojewódzkiej Policji zorganizowano konkurs na broszurę oraz logo o tematyce profilaktyki używania substancji psychoaktywnych przez młodzież w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych w tym nowych narkotyków „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie siódmych klas szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.Konkurs miał na celu przeciwdziałanie używaniu substancji psychoaktywnych w tym nowych narkotyków przez dzieci w wieku szkolnym . W konkursie na broszurę o tematyce profilaktyki używania substancji psychoaktywnych przez młodzież w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych w tym nowych narkotyków „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”, wyróżnienie otrzymał uczeń naszej szkoły  
    

   Filip Pitus z klasy VII a.


   Do organizatora wojewódzkiego konkursu wpłynęło 45 prac przedstawiających broszurę w/w konkursu. Oceniano m. in. prawidłowość, treści prozdrowotne, pomysłowość i kreatywność oraz walory estetyczne.
    

   Gratulujemy!!!

    

   Praca Filipa:

    - Obrazek 1

  • - Obrazek 1

  Wiadomości

  Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
   ul. Kossaka 31
   76-100 Sławno
  • 059 810 38 27

  Galeria zdjęć