Osiągnięcia uczniów

Sukcesy uczniów  olimpiadach, konkursach, zawodach i turniejach

• Gutowski G. - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym kl. I-III "Jesień w żółtej sukience - i ty możesz zostać projektantem mody"
    • Noga J. - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym kl. I-III "Jesień w żółtej sukience - i ty możesz zostać projektantem mody"
    • Gracz A. - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym kl. I-III "Jesień w żółtej sukience - i ty możesz zostać projektantem mody"
    • Niemkowicz K., Kos M. - laureatki szkolnego etapu Konkursu z Języka Polskiego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Niemkowicz K., Hennig O. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Matematycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Rękas O., Marsula W. - laureaci szkolnego etapu Konkursu z Języka Angielskiego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowali się do etapu rejonowego)
    • Hinc A. - laureatka szkolnego etapu Konkursu z Języka Niemieckiego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowała się do etapu rejonowego)
    • Mutka O., Niemkowicz K. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Chemicznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Malek M., Lińska H. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Geograficznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Malek M., Fedoruk N. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Historycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Niemkowicz K., Lińska H. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Fizycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Malek M., Lińska H. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Biologicznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Lińska H., Poręba M. - laureaci szkolnego etapu Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowali się do etapu rejonowego)

SPORTOWE:

• chłopcy do kl. VI - I miejsce w powiecie w mini piłce nożnej (w ramach ID)

• Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
      ul. Kossaka 31