Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013 / 2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010 Rok szkolny 2008/2009

    Osiągnięcia uczniów

    Rok szkolny 2017/2018

     

    Konkursy, olimpiady przedmiotowe oraz artystyczne:

     

     

    • O.Mutka, M.Kos, M.Sadowska, M.Kisielowska, D.Krzymińska, O.Hennig, F.Pitus - III miejsce w powiatowym konkursie na film profilaktyczny Via Vitae
    • Karolina Niemkowicz - I miejsce w konkursie informatycznym dla klas VII
    • Maja Janus - II miejsce w konkursie informatycznym dla klas VII
    • Zuzanna Grudzień - III miejsce w konkursie informatycznym dla klas VII
    • Maria Pominkiewicz - I miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Ortograficznym Klas III
    • Maja Kinczel - I miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym "Mały Matematyk" dla klas III
    • Jakub Pikór i Antoni Siwiuk - III miejsce w Miejskim Konkursie matematycznym "Mały Matematyk" dla klas III
    • Mutka Oliwia - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy z Chemii „Maria Skłodowska-Curie”
    • Kisielowska Małgorzata - II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy z Chemii „Maria Skłodowska-Curie”
    • Lińska Hanna - III miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy z Chemii „Maria Skłodowska-Curie”
    • Igor Skoneczny - I miejsce w szkolnym Konkursie Języka Polskiego klas IV
    • Vanessa Dudzińska-Superson - II miejsce w szkolnym Konkursie Języka Polskiego klas IV
    • Hanna Miranowicz, Julia Pawlak - III miejsce w szkolnym Konkursie Języka Polskiego klas IV
    • Barbara Pominkiewicz - I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III Master of Spelling
    • Maria Pominkiewicz i Maja Majewska - II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III Master of Spelling
    • Maja KinczelIII miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III Master of Spelling
    • Antonina Michalik - I miejsce w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania klas III i II
    • Maria Pominkiewicz - II miejsce w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania klas III i II
    • Barbara Pominkiewicz - III miejsce w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania klas III i II
    • Maria Pominkiewicz, Julia Mariak, Hanna Lińska - laureatki Małego Konkursu Recytatorskiego ARA (etap miejski), zakwalifikowały sie do etapu powiatowego,
    • Pawlak Julia – I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV
    • Ziółkowska Wiktoria – II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV
    • Łuczak Zuzanna - III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV
    • Dominika Kownacka, Maria Pominkiewicz - laureatki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I - III, zakwalifikowały się do etapu miejskego,

     

    • Filip Pitus – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach”
    • Natalia Fedoruk – I miejsce w wojewódzkim  konkursie historyczno – genealogicznym  „Skąd mój ród, skąd moje korzenie?”
    • Oliwia Mutka – laureatka wojewódzkiego  konkursu historyczno – genealogicznego  „Skąd mój ród, skąd moje korzenie?”
    • Łucja Łysiak – specjalne wyróżnienie w wojewódzkim  konkursie historyczno – genealogicznym  „Skąd mój ród, skąd moje korzenie?”

     

    Zawody sportowe:

    • SP 1 (dziewczęta) - I miejsce w powiatowych rozgrywkach w mini piłkę ręczną w ramach ID, zakwalifikowały się do etapu regionalnego,
    • Oliwia Hennig i Agata Myślińska - I miejsce w regionalnym turniuju tenisa stołowego, zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego,

     

    Turnieje taneczne:

    • Dominika Kownacka i Jakub Kozłowski - I miejsce w kombinacji tańców do lat 10
    • Anna Mielniczek i Jakub Jurczyk - III miejsce w kombinacji tańców do lat 10
    • Barbara Pominkiewicz i Oliwier Kusznerczuk oraz Maria Pominkiewicz i Arkadiusz Fedoruk -  I miejsce w kombinacji tańców 10-12 lat
    • Urszula Wanago i Arkadiusz Fedoruk -  III miejsce w kombinacji tańców 10-12 lat
    • Bartosz Kostrzewiński i Natalia Larwińska -  III miejsce w kombinacji tańców powyżej lat 12
    • zespół "Gracja" - choreografia "Mumie" - zwycięzca w kategorii najlepsze widowisko taneczne
    • zespół "Gracja" - taniec pt. " Przebudzenie" – zwycięzca w kategorii najlepsza choreografia
    • zespół "Gracja" - taniec pt. "Gladiatorki" - wyróżnieniew Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów tanecznych ARA

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Wiadomości

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
      ul. Kossaka 31
      76-100 Sławno
    • 059 810 38 27

    Galeria zdjęć