2018/2019

    Zajęcia pozalekcyjne

    2018/2019

    KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ, ZAJĘCIA DODATKOWE

    W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

     

     

    L.p.

    Nauczyciel

    prowadzący

    Termin

    Nazwa kółka

    1.  

    K.Mendoń

    środa

    11.40 – 12.25

    zajęcia rozwijające

    umiejętności uczniów

    kl. I a

    1.  

    M.Duha

    wtorek

    11.40 – 12.25

    zajęcia rozwijające

    umiejętności uczniów

     kl. I b

    1.  

    A.Czesnowska

    wtorek

    11.40 – 12.25

    zajęcia rozwijające

    umiejętności uczniów

    kl. II a

    czwartek

    11.40 – 12.25

    zajęcia rozwijające

    umiejętności czytelniczo-plastyczne

    kl. II a

    1.  

    I.Szuba-Jóźwiak

    wtorek

    11.40 – 12.25

    „W krainie głosek”

    zajęcia rozwijające

    umiejętności uczniów kl. II b

    środa

    11.40 – 12.25

    „Mali Jogini” zajęcia rozwijające kreatywność i aktywność uczniów

    kl. II b

    piątek

    9.50 – 10.35

    Samorząd Uczniowski

    1.  

    E. Bobko

    środa

    11.40 – 12.25

    zajęcia rozwijające

    umiejętności uczniów

    kl. III a

    1.  

    J. Wieczorek

    piątek

    11.40 – 12.25

    zajęcia rozwijające

    umiejętności matematyczne  humanistyczne

    kl. III a

    1.  

    E.Byszewska

    wtorek

    14.30 – 15.15

    szkolne koło historyczne

    1.  

    A.Łaszkiewicz

    środa

    14.30 – 15.15

    SKS

    1.  

    M.Stępień

    środa

    14.30 – 15.15

    SKS

    1.  

    M. Niewiadomski

    czwartek

    14.30  - 15.15

    przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

    (j.angielski)

    kl. VIII a

    1.  

    G. Buczkowski

    czwartek

    13.35 – 14.20

    zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

    kl. V b

    czwartek

    14.30 – 15.15

    podstawy robotyki

    kl. VIII

    1.  

    I.Pieńkos-Supieta

    czwartek

    8.00 – 8.45

    zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne

    kl. V c

    piątek

    8.00 – 8.45

    zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne

    kl. V b

    1.  

    A.Hennig

    wtorek

    14.30 – 15.15

    zajęcia rozwijające umiejętności recytatorskie

    kl. IV - VIII

    1.  

    M.Lach

    czwartek

    13.35 – 14.20

    zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

    kl. VI b

    1.  

    C.Cieśla

    środa

    14.30 – 15.15

    przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

    (j.angielski)

    kl. VIII b

    1.  

    M.Sadowska

    wtorek

    13.35 – 14.20

    szkolne koło przyrodnicze

    kl. IV

    1.  

    A.Michalak

    środa

    13.35 – 14.20

    zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

    kl. IV

    1.  

    A.Berlińska

    poniedziałek

    14.30 – 15.15

    zajęcia rozwijające

    umiejętności muzyczne

    czwartek

    12.40 - 13.25

    chór szkolny

    1.  

    A.Król, J.Wardak, A.Machłaj

    piątek

    wg potrzeb

    szkolny wolontariat

    „Jedyneczka”

    1.  

    A.Cieśla-Popczyk

    w ramach zajęć świetlicowych

    zajęcia artystyczno-plastyczne

    „Kolorowa świetlica”

    1.  

    A.Machłaj

    wtorek

    14.30 – 15.15

    koło plastyczno-techniczne

    1.  

    M.Zanijat

    piątek

    14.20 – 15.15

    zajęcia rozwijające umiejętności chemiczne

    kl. VIII

    1.  

    D.Grycuk

    poniedziałek

    12.40 – 13.25

    „Wesoły Świat Ortografii”

    zajęcia rozwijające umiejętności ortograficzne

    kl. I - III

    1.  

    K.Skibińska

    wg potrzeb

    zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów

    1.  

    A.Marciniak-Zielińska

    w ramach zajęć świetlicowych

    (wtorki i czwartki wg harmonogramu wywieszonego na tablicy ogłoszeń obok świetlicy)

    zespół taneczny „Gracja”

    Wiadomości

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
      ul. Kossaka 31
      76-100 Sławno
    • 059 810 38 27

    Galeria zdjęć