2017/2018

    Zajęcia pozalekcyjne

    2017/2018

    Lp.

    Nazwisko  i  imię  n - la

    Nazwa  kółka , zajęcia

    Dzień i godzina

    1.

    Duha  Małgorzata

    zajęcia rozwijające umiejętności uczniów;

    wtorek

    11.40 – 12.25

    2.

    Bobko Emilia

    zajęcia rozwijające umiejętności uczniów;

    środa

    11.40 – 12.25

    3.

    Bocheńska – Michalik Ilona

    zajęcia rozwijające umiejętności uczniów;

    poniedziałek

    11.40 – 12.25

    4.

    Czesnowska Agnieszka

    zajęcia rozwijające umiejętności uczniów;

    wtorek

    11.40 – 12.25

    5.

    Wieczorek  Jolanta

    zajęcia humanistyczne dla uczniów kl. III c;

     

    zajęcia matematyczne dla uczniów kl. III c;

    poniedziałek

    11.40 – 12.25

    piątek

    11.40 – 12.25

    6.

    Byszewska Ewa

    kółko historyczne;

    wtorek

    14.30 –15.15

    7.

    Cieśla Celina

    kółko języka  angielskiego dla ucz. klasy V a;

    środa

    12.40 – 13.25

    8.

    Buczkowski Grzegorz

    zajęcia matematyczne;

    piątek

    12.40 – 13.25

    9.

    Czaplińska – Jęsiek  Zofia

    SKS;

    poniedziałek

    13.30 –14.00

    10.

    Łaszkiewicz Agata

    SKS;

    wtorek

    15.15 –16.00

    11.

    Pieńkos – Supieta Izabela

    kółko ortograficzno – polonistyczne;

    środa

    12.40 – 13.25

    12.

    Berlińska Anna

    zajęcia muzyczna kl. I – III;

    środa

    12.40 – 13.25

    13.

    Marciniak - Zielińska

    Anna

    zajęcia taneczne – grupa disco - młodsza;

     

    zajęcia taneczne + weekendowe warsztaty;

     

    zajęcia taneczne – grupa towarzyska - młodsza;

     

    zajęcia taneczne – grupa towarzyska - starsza;

     

    zajęcia taneczne – grupa disco - młodsza;

     

    zajęcia taneczne – grupa disco - starsza;

    poniedziałek

    14.35 – 15.15

    wtorek

    11.40 –12.25

    środa

    12.40 –13.25

    środa

    13.35 –15.15

    piątek

    12.40 – 13.25

    piątek

    13.35 – 15.15

    14.

    Machłaj Anna

    koło plastyczno – techniczne;

    piątek

    13.25 – 14.25

    15.

    Bryndal Katarzyna

    kółko literacko – dziennikarskie „KUJONEK”;

    wg potrzeb

    16.

    Lach  Magdalena

    zajęcia matematyczne;

    środa

    13.25 – 14.25

    17.

    Rogalska Joanna

    gry i zabawy ruchowe;

    piątek

    11.40 – 12.25

    18.

    Szuba – Jóźwiak

    Izabela

    zajęcia rozwijające sprawność ruchową „Mali Jogini’

    zajęcia rozwijające „W krainie głosek”;

    czwartek

    12.40  – 13.25

    wtorek

    11.40 -  12.25

    19.

    Wardak Jolanta

    zajęcia religijne;

    poniedziałek

    12.40 – 13.25

    20.

    Stach Ewelina

    zajęcia matematyczne dla uczniów kl. IV  i VI;

     

    Samorząd Uczniowski;

    środa

    13.35 – 14.20

    wg potrzeb

    Wiadomości

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
      ul. Kossaka 31
      76-100 Sławno
    • 059 810 38 27

    Galeria zdjęć