ROZGRYWKI SPORTOWE, KONKURSY I OLIMPIADY SZKOLNE ;
I miejsce w koszykówce - klasa VI a;
I miejsce w siatkówce - klasa VI a;
I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego – Gut Mateusz;
I miejsce w konkursie klas I „ Czytanie ze zrozumieniem” – Jan Wolski, Jakub Zieleniewicz;
I miejsce w czytelnictwie klas I – VI – Michał Jedliński;
I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I – III – Andżelika Kowalczyk;
II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I – III – Julia Zieleniewicz;
III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas I – III – Sandra Mosak;
I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas IV – VI – Magdalena Rosiak;
II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas IV – VI – Walczak Aleksandra;
III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim dla klas IV – VI – Nowak Julia;
I miejsce w szkolnym konkursie przyrodniczym klas II – Lewandowska Anna;
II miejsce w szkolnym konkursie przyrodniczym klas II – Sadowska Daria;
III miejsce w szkolnym konkursie przyrodniczym klas II – Wenc Zuzanna, Zawadzki Jacek;
I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym klas III – Bodnar Alicja;
II miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym klas III – Zieleniewicz Julia;
III miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym klas III – Więckowski Przemysław ;
I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym klas III – Zittermann Kornel;
II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym klas III – Więckowski Przemysław ;
III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym klas III – Zieleniewicz Weronika ;
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej – Więckowski Przemysław ;
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej – Katarzyna Bryk ;
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej – Julia Zieleniewicz;
I miejsce w szkolnym konkursie o krajach Unii Europejskiej dla klas III – klasa III b;
I miejsce w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową – Włodarczyk Wiktoria;
II miejsce w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową – Peła Agnieszka;
III miejsce w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową – Litwin Dominika;
I miejsce w szkolnym konkursie „ Pisanka Wielkanocna” – Pawełek Kinga;
I miejsce w szkolnym konkursie przyrodniczym klas IV – VI – Bryk Grzegorz, Kalinowski Piotr, Gołczyński Igor, Suchanowska Karolina, Malek Michał Pietruszka Karolina;
II miejsce w szkolnym konkursie przyrodniczym klas IV – VI – Maj Wolfgang, Radzik Anna, Seweryn Aleksandra;
III miejsce w szkolnym konkursie przyrodniczym klas IV – VI – Motyl Martyna, Marciniak Błażej, Kępska Marta;
I miejsce w szkolnym konkursie gry w warcaby – Kruczyński Emil,
II miejsce w szkolnym konkursie gry w warcaby – Kujawska Andrea,
III miejsce w szkolnym konkursie gry w warcaby – Romanowska Patrycja,
I miejsce w szkolnym konkursie „ Mam Talent” – Macurek Klaudia;
I miejsce w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim– Dura Daria;
II miejsce w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim– Kliszczak Paulina;
III miejsce w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim– Małek Natalia;
I miejsce w szkolnym konkursie plastyczno – językowym „ Najpiękniejsze zakątki krajów niemieckojęzycznych – Cieplik Aleksandra, Walczak Aleksandra, Kępska Marta;
I miejsce w szkolnej olimpiadzie języka niemieckiego klas IV – Gołczyński Igor, Jedliński Szymon, Radzikowski Jordan;
II miejsce w szkolnej olimpiadzie języka niemieckiego klas IV – Maj Wolfgang;
III miejsce w szkolnej olimpiadzie języka niemieckiego klas IV – Walkowiak Radek, Dulnikiewicz Oskar;
I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym klas IV „ Złap „byka” za rogi…” – Szczepański Kacper;
II miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym klas IV „ Złap „byka” za rogi…” – Czesnowska Paulina;
III miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym klas IV „ Złap „byka” za rogi…” – Jedliński Szymon;
I miejsce w szkolnym konkursie humanistycznym – Seweryn Aleksandra;
II miejsce w szkolnym konkursie humanistycznym – Walczak Aleksandra;
I miejsce w szkolnej olimpiadzie języka polskiego „ Bawmy się językiem polskim” – Piotr Dwulit;
II miejsce w szkolnej olimpiadzie języka polskiego „ Bawmy się językiem polskim” – Borkowski Artur;
III miejsce w szkolnej olimpiadzie języka polskiego „ Bawmy się językiem polskim” – Radzik Anna;
I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym z elementami przyrody dla klas VI – Pietruszka Karolina;
II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym z elementami przyrody dla klas VI – Kępska Marta;
III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym z elementami przyrody dla klas VI – Borkowski Artur;
I miejsce w szkolnym konkursie „ Prawa człowieka , prawa ucznia” dla klas VI – klasa VI c;
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NA RÓŻNYM SZCZEBLU :
MIASTO:
I miejsce w Mistrzostwach Miasta Sławna w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt;
II miejsce w Mistrzostwach Miasta Sławna w Mini Koszykówce Dziewcząt;
II miejsce w Mistrzostwach Miasta Sławna w Mini Piłce Ręcznej Chłopców;
I miejsce w Szkolnej Spartakiadzie Sportowej III Klas – Puchar Burmistrza Miasta Sławna;
III miejsce w Szkolnej Spartakiadzie Sportowej II Klas – Puchar Burmistrza Miasta Sławna;
III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Sportowym I Klas – Puchar Burmistrza Miasta Sławna;
I miejsce w Zuchowym Turnieju Sportowym;
POWIAT:
I miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt;
II miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w Mini Piłce Siatkowej Chłopców;
III miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w Mini Koszykówce Chłopców;
I miejsce w Powiecie w Indywidualnym Trójboju L.A. Chłopców i Dziewcząt;
v Retmański Michał
v Romanowska Patrycja
III miejsce w Powiecie w Indywidualnym Trójboju L.A. Chłopców i Dziewcząt;
v Malinowska Wioletta
IV miejsce chłopców w Powiecie w Czwórboju L.A.;
WOJEWÓDZTWO:
I miejsce w Finale Wojewódzkim IMS w Trójboju Lekkoatletycznym;
v Retmański Michał
KONKURSY I OLIMPIADY NA SZCZEBLU GMINNYM. MIEJSKIM, POWIATOWYM , WOJEWÓDZKIM, OGÓLNOPOLSKIM
II miejsce w VIII Miejsko – Gminnym Konkursie Matematycznym – Pietruszka Karolina;
III miejsce w VIII Miejsko – Gminnym Konkursie Matematycznym – Walczak Aleksandra;
III miejsce w Miejsko – Gminnej Olimpiadzie Języka Niemieckiego – Cieplik Aleksandra;
I miejsce w Miejsko – Gminnym Konkursie Przyrodniczym – Pietruszka Karolina;
Zespół „Gracja” laureatem Miejskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych;
Laureatka Miejsko – Gminnego Konkursu Recytatorskiego - Magdalena Rosiak;
Laureat Miejskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej - Przemysław Więckowski;
Laureatka Powiatowego Konkursu Recytatorskiego - Magdalena Rosiak;
Wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych – zespół „Gracja”;
Wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej - Przemysław Więckowski;
I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „ Mały Matematyk” – Zieleniewicz Weronika;
II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „ Mały Matematyk” – Przemysław Więckowski;
I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Niepełnosprawni – pełnosprawni” – Klaudia Ruchlewicz;
I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Zuchowej ( duety ) – Michalak Aleksander i Zając Weronika;
II miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Zuchowej ( soliści ) – Iwanisik Aleksandra ;
I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Zuchowej ( szóstek ) ;
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta” – Pietruszka Karolina;