Osiągnięcia uczniów

Sukcesy uczniów  olimpiadach, konkursach, zawodach i turniejach

• Gutowski G. - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym kl. I-III "Jesień w żółtej sukience - i ty możesz zostać projektantem mody"
    • Noga J. - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym kl. I-III "Jesień w żółtej sukience - i ty możesz zostać projektantem mody"
    • Gracz A. - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym kl. I-III "Jesień w żółtej sukience - i ty możesz zostać projektantem mody"
    • Niemkowicz K., Kos M. - laureatki szkolnego etapu Konkursu z Języka Polskiego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Niemkowicz K., Hennig O. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Matematycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Rękas O., Marsula W. - laureaci szkolnego etapu Konkursu z Języka Angielskiego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowali się do etapu rejonowego)
    • Hinc A. - laureatka szkolnego etapu Konkursu z Języka Niemieckiego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowała się do etapu rejonowego)
    • Mutka O., Niemkowicz K. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Chemicznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Malek M., Lińska H. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Geograficznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Malek M., Fedoruk N. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Historycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Niemkowicz K., Lińska H. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Fizycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Malek M., Lińska H. - laureatki szkolnego etapu Konkursu Biologicznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowały się do etapu rejonowego)
    • Lińska H., Poręba M. - laureaci szkolnego etapu Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (zakwalifikowali się do etapu rejonowego)
    • Fedoruk N. - I miejsce Miejskim Konkursie Historycznym „Niepodległa 2018”
    • Malek M. - I miejsce Miejskim Konkursie Historycznym „Niepodległa 2018”
    • Zaborowski S. - I miejsce w ternieju warcabowym klas I - III
    • Polit T. - II miejsce w ternieju warcabowym klas I - III
    • Mallek P. - III miejsce w ternieju warcabowym klas I - III
    • Fedoruk A. - I miejsce w turnieju warcabowym klas IV - VI
    • Popczyk A. - II miejsce w turnieju warcabowym klas IV - VI
    • Łuczak I. - III miejsce w turnieju warcabowym klas IV - VI
    • Mutka O. - I miejsce w Miejskim konkursie plastycznym "Czym jest dla Ciebie niepodległość" w kat. klas IV - VIII
    • Marsula W., Myślińska A., Lińska H. - wyróżnienie w Miejskim konkursie plastycznym "Czym jest dla Ciebie niepodległość" w kat. klas IV - VIII
    • Luboń S., Słodkowski F., Michalik A., Siemiątkowska W. - w szkolnym konkursie na plakat tematycznie związany ze świętem Halloween w kat. klas I – IV
    • Ślifierski M., Włoszek L., Hinc A., Niemkowicz K. - w szkolnym konkursie na plakat tematycznie związany ze świętem Halloween w kat. klas V - VIII
    • Dulnikiewicz I., Malek M. - I miejsce w szklnym konkursie dla klas VII i VIII "Ojczyzna polszczyzna"
    • Kos M., Marsula W. - II miejsce w szklnym konkursie dla klas VII i VIII "Ojczyzna polszczyzna"
    • Mutka O. - III miejsce w szklnym konkursie dla klas VII i VIII "Ojczyzna polszczyzna"
    • Hennig O., Sienkiewicz O. - główna nagroda w konkursie wojewódzkim "Skąd mój ród, skąd moje korzenie" (organizator: Zachodniopomorskie Towarzystwo Genealogiczne POMERANIA)
    • Lauren A. - laureatka konkursu wojewódzkiego "Skąd mój ród, skąd moje korzenie" (organizator: Zachodniopomorskie Towarzystwo Genealogiczne POMERANIA)
    • Nieckarz A. - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Koziołek Matołek zwiedza Polskę"
    • Mariak J. - I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim klas IV - VI
    • Pominkiewicz B. - II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim klas IV - VI
    • Miranowicz H. - III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim klas IV - VI
    • Hennig O. - I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim klas VII - VIII
    • Mutka O. - II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim klas VII - VIII
    • Kisielowska M. - III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim klas VII - VIII
    • Zespół "Kornelki" - Srebrny Anioł (II miejsce) w Prezentacjach kolęd i pastorałek "Hej kolęda, kolęda..."  w kategorii klas IV - VIII i gimnazjum

SPORTOWE:

• chłopcy do kl. VI - I miejsce w powiecie w mini piłce nożnej (w ramach ID)

• Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego
      ul. Kossaka 31