„Sukces nie jest kluczem do szczęścia.
    To szczęście jest kluczem do sukcesu.
    Jeśli robisz to co kochasz,
    jesteś skazany na sukces.”

KONKURSY, OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE

• W. Marsula - I miejsce w konkursie literackim "Moje miejsce - nasza historia"  (org. Miejska Biblioteka Publiczna)
    • A. Kowalska  - II miejsce w konkursie literackim "Moje miejsce - nasza historia"  (org. Miejska Biblioteka Publiczna)
    • Z. Stamborska  - III miejsce w konkursie literackim "Moje miejsce - nasza historia"  (org. Miejska Biblioteka Publiczna)